Блог

Класи ноутбуків, та їх різновиди

     Вибираючи ноутбук під свої потреби, Ви стикнетесь не лише з підбором характеристик, але і з різновидом елементів корпусу, матеріалів та загальною ергономікою ноутбука. Серед усіх критеріїв ціноутворюючий фактор, як на диво, пов’язаний не тільки з комплектуючими, але і з матеріалами, якістю скрутки, а найголовніше, позиціонуванням компанії виробника щодо даної моделі. Отже, розглядаючи класи ноутбуків, Ви стикнетеся з такими:


     Нетбук – один з найменших та найслабших представників ноутбуків. Наймолодший брат здатен працювати з текстом та мінімальними пошуковими задачами в інтернеті. Корпус даних ноутбуків складається з доволі недорогого пластику. Діагональ екрану від 7 до 10 дюймів. У 2008 році компанія Intel спеціально розробила процесори Intel Atom з максимальною енергоефективністю. Даний клас ноутбуків не прижився в сьогоденні. Комп’ютери хоч і були маленькими, але несли за собою велику кількість неприємностей. Найстаршою моделлю нетбуків вважають серію Chrome Book, які представлені різними компаніями.

     Бюджетні ноутбуки – моделі даних ноутбуків, в більшості, володіють низькою роздільною здатністю екрану, бюджетним корпусом та доволі примітивним за архітектурою процесором Intel Celeron. Дані ноутбуки призначені для школярів. Вони зручні для навчання та нескладних задач. Ціноутворюючим фактором даного ноутбука є дешеві комплектуючі та низький рівень якості матеріалів корпусу.

     Ноутбуки середнього класу – дані представники класу в основному являються середніми у всьому і є доволі доступними в сегменті ціна/якість. Дані ноутбуки можуть мати як і інтегровану , так і дискретну відеокарту. Зазвичай обираючи дані ноутбуки компанія виробник дає Вам шанс обрати що для Вас є важливішим, зовнішній вигляд чи «начинка». Ви можете заплатити одну і ту ж ціну за ноутбук з процесором нового покоління, проте зекономити на корпусі, а можете просто обрати посередні характеристик та віддати перевагу дизайну.


     Ігрові ноутбуки – лептопи даного типу є дуже аутентичними представниками свого виду. Характерними рисами цих ноутбуків є підсвітка в геймерських тонах з можливістю регулювання кольору, найновіші комплектуючі та потужна система охолодження. Дані ноутбуки підійдуть для багатьох видів задач: від програмування до 3D дизайну, проте всі ми розуміємо що найкраще вони підходять для ігор. Ціноутворюючий фактор цих ноутбуків – це престиж геймарсва. Тому ціни на дані ноутбуки, в основному, стартують від 1000$.

     Ультрабуки – моделі з даної когорти є «найхудшими» серед побратимів. Дані ноутбуки представлені в ультратонких корпусах, у більшості, з якісних матеріалів – металу чи пластику. Здебільшого дані комп'ютери мають пасивну систему охолодження, або ж активну, проте у спрощеному вигляді. Також для даних ноутбуків колись компанія Intel розробила процесори серії U – Ultra Low Voltage, які забезпечили дані ноутбуки хорошою енергоефективністю. Цей вид комп’ютерів послужив утворенню окремого та останнього класу на сьогодні і це – бізнес-клас.
     Ноутбуки бізнес-класу. Ми вважаємо, що даний сегмент ноутбуків є найкращим представником свого виду. Дані ноутбуки в основному володіють потужними процесорами Intel Core i3, i5 чи i7, швидкісними носіями пам'яті типу SSD, та великою кількістю оперативної пам’яті. Представники цієї серії безперечно лідирують на фоні інших за рахунок того, що складаються з надзвичайно якісних матеріалів. Роздільна здатність екранів завжди є високою, а IPS-матриця дає Вашим очам насолоджуватись яскравою картинкою. Більша частина цих ноутбуків мають попередньо встановлений ліцензійний Windows, що дозволяє зекономити на його купівлі.


Отже, сьогодні Ми з Вами розглянули класи ноутбуків та їх особливості. Серед усіх класів Ми надаємо перевагу бізнес-ноутбукам, тому що їх якість вражає. Звичайно Ми розуміємо, що ноутбуки призначені для дуже різних задач, та їх вибір залежить тільки від Ваших потреб та можливостей.