Блог

Класифікація станів комп'ютерної техніки

   Обираючи Б/У ноутбук чи техніку нас завжди цікавить все до найменших дрібниць але як і з підбором автомобіля ніколи не знаєш хто був попереднім власником, тож існує система яка дозволяє описати стан ноутбуків від найкращого до такого який слід обирати лише, якщо бюджет не дозволяє кращого. Опис всіх станів стосується лише косметичного вигляду техніки. Технічно – всі ноутбуки справді та обслужені спеціалістами нашого сервіс центру.
   «А+» - ідеальний стан. Ноутбуки стану «А+» не мають подряпин, потертостей, тріщин чи інакших дефектів на корпусі. Даний стан часто зрівнюють зі станом 5+ або новим.
   «А» – добрий стан. Ноутбуки стану «А»  можуть мати незначні потертості чи мікроцарапини на корпусі , також можливі дрібні засвіти на екрані. В загальному стан ноутбука хороший, та дані дефекти не впливають на ергономіку ноутбука чи його роботу.
   «А-» - задовільний стан. Ноутбуки стану «А-» можуть мати потертості на кришці або корпусі, можливі вм’ятини. На екрані можливі засвіти чи подряпини. Даний клас є косметично задовільним.
   «B» - середній стан. Дані ноутбуки можуть мати дефекти: суттєві потертості на кришці чи корпусі, сильні засвіти чи подряпини на матриці, тріснутий корпус або неробочу батарею. Дані ноутбуки є прийнятними для використання і підійдуть для обмеженого бюджету.
   Існують також ноутбуки класу «C» проте Ми вважаємо що дані ноутбуки все ж вже відпрацювали своє та не підлягають перепродажу. Деякі недобросовісні продавці створили псевдоклас та іменують його класом «D», що в свою чергу Ми вважаємо взагалі неприйнятним для продажу. Ми за якісний товар та сервіс, напевно саме тому люди довіряють нам вже понад 10 років!